SOL-PAD jungiamasis profilis

solpad SOL-PAD jungiamasis kampinis profilis su tinkleliu 

Suformuotas 50 nuolydis. Termiškai sutvirtintas tinklelis su slankiojančia profilio jungtimi užtikrina patvarų sujungimą tarp angokraščio ir profilio neprovokuodamas atskilimo.

Greitas ir tikslus montavimas.

Universalus montavimas – tinka bet kokio tipo palangėms: aliuminio, skardos, plastiko, akmens.

Racionalus darbas fasado apšiltinimo ir palangės montavimo darbus galima atlikti skirtingu laiku.

Taupoma kaina ir laikas – nereikalinga montuoti deformaciniA? juosteliA?.

Nepasižeidžia angokrašęio plokštuma montuojant palanges.

Visiškai eliminuojami temperatūriniai išsiplėtimo padariniai.

Ilgaamžiškas ir patvarus sujungimas.

solpad2

Įrankis SOL-PAD Leidžia greitai ir tiksliai sumontuoti jungiamąjį kampinį profilį SOL-PAD. Kalibruotas pjovimas Fiksuoto pločio tarpelio paruošimas apšiltinimo medžiagoje.

solpad3

solpad5

solpad7

solpad8

solpad4

solpad6

solpad9

solpad10

Apatinis lango kraštas apšiltinamas EPS arba XPS plokšte su 5cm nuolydžiu ir sumontuojamas jungiamasis kampinis palangės profilis su tinkleliu, kuris susideda iš dviejų dalių: U formos plastiko detalės ir slankiojančio profilio su tinkleliu. Dėka tokios konstrukcijos jungtis tarp palangės ir angokraščio tampa sandari, atspari temperatūros svyravimams ir vandens patekimui ilgiems eksploataciniams metams. Efektas: dėl skirtingo metalo ir mineralinių medžiagų linijinio išsiplėtimo koeficiento, tokia jungtis lieka paslanki ir nejautri deformacijoms bei sandari prieš lietaus vandenį. Sumontuota palangė turi laisvumą, kuris nedeformuoja angokraščio apdailos. Armavimo sluoksnis ir dekoratyvinis tinkas turi tvirtą užbaigimo briauną dėl to neatsiranda įtrūkimų. Visa tai sąlygoja geresnį ilgaamžiškumą.